CrazyLazyMama

Żona,  matka, inżynier projektant instalacji sanitarnych, zajawiona w pisaniu bloga odkąd odkryła uroki macierzyństwa. Dla wielu zwariowana i wyluzowana, dla innych uparta i nieogarnięta. Definitywnie uzależniona od internetu.

“Uwielbiam upraszczać sobie życie niestety często je utrudniając. Zawsze chcę więcej. Kocham aktywnie spędzać czas, podróżować, a najlepiej spędzać całe dnie na zwiedzaniu. Przeważnie ciężko mi usiedzieć w miejscu, ale słodkie lenistwo doceniam podwójnie! Boję się książek, bo nic tak nie wciąga jak dobra lektura.  Gotowaniem najchętniej obarczyłabym męża, ale za to sama chętnie wykorzystuję sprytne kuchenne triki i gadżety. Odkąd urodziła się Oleńka moim ulubionym tematem do rozmów jest macierzyństwo.”

CleverLazyTata

Z wykształcenia mechanik, z zamiłowania budowlaniec, stolarz, majsterkowicz i gadżeciarz! Trochę mniej uparty ode mnie. Zawsze ma rację. Serio. Lubi się relaksować w terenach zielonych. W wolnym czasie chętnie umyje auto lub zbuduje domek dla dzieci. Dla przyjaciół rzuci wszystko i pędzi na pomoc. Taki po prostu dobry, mądry i kochany człowiek.

CuteLovelyOla

Śliczna jak kwiatuszek. Szybka jak błyskawica. Kochana i słodka jak pierniczki, ale uparta jak mamusia. Ma niecałe dwa lata, a już udało jej się wywrócic cały nasz świat do góry nogami. Gdzie się nie pojawi umie podporządkować sobie ludzi. Gdy dorośnie podbije świat.

CharmingLittleTommy

Rosnący jak na drożdżach mały kawaler. W przyszłości łamacz kobiecych serc. Ledwie się urodził, a już ma własną rzeszę fanów (z mamusią na czele). Spokojny, ułożony, potrafi rozbroić każdego kto na Niego spojrzy.

Jesteśmy zwykłymi ludźmi. Czasami zanudzamy na śmierć, czasem rozbawiamy do łez. Zawsze jednak kierujemy się prawdą, miłościa i lojalnościa 

ZAPRASZAMY ! ! !